BRAVOS SP. Z O.O.
ul. Złotego Smoka 12, Gorzów Wlkp.
tel. 957 288 138  www.bravos.pl

System External Universal 50 mm czyszczenie rynien, rur spustowych

URZĄDZENIA > SPACEVAC Odkurzanie na wysokości, antywybuchowe ATEX, czyszczenie rynien > SPACEVAC Czyszczenie rynien i rur spustowych > SPACEVAC Zestawy do czyszczenia rynien i rur spustowych
main main
Kod: SV50/UNI
Producent: SPACEVAC
main

Zewnętrzny system SpaceVac Universal do czyszczenia rynien i rur spustowych do wysokości 11,4 metra.


Zewnętrzny zestaw do czyszczenia rynien SpaceVac External Universal 50 mm

Nasze lekkie zewnętrzne rury ssące charakteryzuje średnica wynosząca 5 cm, która zapewnia maksymalny przepływ powietrza na wysokości oraz eliminuje ryzyko zapychania się układu ssącego przy usuwaniu ciężkich zanieczyszczeń.

System jest wyposażony w zróżnicowaną gamę głowic i końcówek czyszczących do szybkiego usuwania uciążliwych zanieczyszczeń. Wszystkie nasze głowice zostały wyposażone w wyjątkowy mechanizm blokowania, aby zapewnić całkowite bezpieczeństwo operatora. Sprawia on, że części składowe systemu nie odłączą się i nie pozostaną w wąskiej przestrzeni na wysokości.

Wytrzymały wariant naszego wysokowydajnego systemu czyszczącego, przeznaczonego do użytku zewnętrznego przy czyszczeniu zablokowanych rynien i rur spustowych to proste i trwałe rozwiązanie problemu czyszczenia i konserwacji do wysokości 15 metrów od poziomu gruntu.

Ze względu na swoje uniwersalne zastosowanie, nasz system zewnętrzny szybko znalazł zastosowanie na stadionach, w szkołach, na uczelniach, w obiektach magazynowych i wielu innych sektorach usługowych na całym świecie. Dzięki zastosowaniu specjalnego adaptera, system można ponownie wykorzystać wraz z  wewnętrznymi kijami, głowicami i narzędziami czyszczącymi – tworząc podwójnie wydajny system dla firm sprzątających oaz kierowników obiektów, pracujących zarówno w obszarze wewnętrznym, jak i zewnętrznym.

Zewnętrzne systemy SpaceVac do czyszczenia rynien i powierzchni zewnętrznych znajdujących się na wysokości oraz w miejscach trudno dostępnych zostały zaprojektowane zarówno do zastosowań domowych jak i komercyjnych.

Na zewnętrzny system SpaceVac External Universal 50 mm składa się:

Zestaw przedłużek:

  • 6 lekkich rur ssących z włókna węglowego od długości 1,6 m
  • 1 lekka rura ssąca z włókna węglowego od długości 0,8 m
  • Torba na przechowywanie rur ssących

Zestaw głowic i szczotek:

  • 5 x Profesjonalne szczotki
  • 5 x Głowice kątowe
  • 4 x Głowice specjalistyczne
  • Torba na przechowywanie akcesoriów

Zestaw węża:

  • Wąż ssący o długości 7,5 m
  • Adapter do łączenia rur ssących
  • Mufa do odkurzacza
  • Torba na przechowywanie akcesoriów

Możliwość zakupu akcesoriów dodatkowych:

  • Bezprzewodowa kamera montowana na głowicy
  • Bezprzewodowy monitor z uchwytem montowany na rurę ssącą
  • Torba na kamerę