BRAVOS SP. Z O.O.
ul. Złotego Smoka 12, Gorzów Wlkp.
tel. 957 288 138  www.bravos.pl

System ATEX Ultra 38 mm odkurzanie na wysokości w strefach wybuchowych

URZĄDZENIA > SPACEVAC Odkurzanie na wysokości, antywybuchowe ATEX, czyszczenie rynien > SPACEVAC Odkurzanie antywybuchowe ATEX > SPACEVAC Zestawy do czyszczenia w strefach wybuchowych ATEX
main main
Kod: SVA38/EX-Ultra
Producent: SPACEVAC
main

Nieiskrzący system ATEX Pioneer stworzony do użytku w strefach, w których występuje zagrożenie eksplozji.


System czyszczenia SpaceVac ATEX Ultra 38 mm

System czyszczący SpaceVac ATEX zapewnia operatorom całkowicie przewodzącą, nieiskrzącą wersję naszych wysokopoziomowych systemów czyszczących, posiadających certyfikat ATEX, przeznaczonych do stosowania w strefach zagrożonych wybuchem.

System czyszczenia SpaceVac ATEX jest wyposażony w pełną gamę szczotek na zamówienie, antystatycznych, narzędzi i akcesoriów, aby zapewnić operatorom wszechstronne rozwiązanie do czyszczenia.

Wszystkie nasze rury czyszczące, głowice i narzędzia są wyposażone w nasz wyjątkowy mechanizm blokowania bezpieczeństwa, zapewniający pełne bezpieczeństwo operatora i zapewniający możliwość czyszczenia kanałów, rurociągów, otworów wentylacyjnych i obszarów na dużej wysokości w trudno dostępnych miejscach.

Nasze zaangażowanie w bezpieczeństwo użytkowników sprawiło, ze nasz system ATEX był pierwszych tego typu systemem na rynku, który został w pełni przetestowany i certyfikowany jako kompletny zestaw. System SpaceVac ATEX przenosi nasz rewolucyjny system odkurzania do specjalistycznej sfery zagrożonej wybuchem na całym świecie.

Nasze zaangażowanie w bezpieczeństwo użytkowników sprawiło, ze system ATEX był pierwszą tego typu technologią na rynku, w pełni przetestowaną i certyfikowaną jako kompletny zestaw.

Na System SpaceVac ATEX Ultra 38 mm składa się:

Zestaw przedłużek:

  • 9 rur ssących ATEX z włókna węglowego 1,6 m
  • 1 rura ssąca ATEX z włókna węglowego 0,8 m
  • Torba na przechowywanie rur ssących

Zestaw głowic:

  • 4 x Głowice kątowe ATEX do czyszczenia
  • 2 x Szczotki specjalistyczne ATEX
  • 2 x Głowice specjalistyczne ATEX
  • Torba na akcesoria

Zestaw węża:

  • Wąż ATEX o długości 10 metrów
  • Adapter łączący wąż z rurą
  • Mufa do odkurzacza
  • Torba na akcesoria